Wspieramy dialog, włączamy ludzi.

Szkoła w Sąsiedztwie – rekrutacja!


18 października 2021   DziałaMy! Wawer

Ruszyła rekrutacja do trzeciej edycji naszego projektu edukacyjnego “Szkoła w Sąsiedztwie!”, w którym uczniowie i uczennice we współpracy z mentorką/mentorem tworzą lokalne partnerstwa i budują relacje sąsiedzkie. Tym razem tworząc własne gry terenowe/miejskie! Do udziału w projekcie zapraszamy warszawskie szkoły podstawowe. Termin wysyłania zgłoszeń to 31 października 2021 r. Program jest współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawę. 

Jak się zgłosić? 

I etap rekrutacji – wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do 31 października 2021 r.

II etap rekrutacji – rozmowa z koordynatorką projektu we wspólnie ustalonym terminie, jednak nie później niż do 15 listopada 2021 r.

Do udziału zapraszamy szkoły podstawowe z obszaru Warszawy. Rekomendujemy udział uczniów i uczennic z klas 6-8 i zaangażowanych w szkolne koła wolontariatu czy samorząd uczniowski, ale zapraszamy także młodzież młodszą czy taką, która nie miała jeszcze okazji do podobnego zaangażowania. Przyjmujemy zgłoszenia od dyrekcji lub nauczycielek/nauczycieli za zgodą dyrekcji. Projekt będzie trwał do 30.06.2022 r (działania, w które włączona jest szkoła mogą zakończyć się wcześniej, po zrealizowaniu gry terenowej/miejskiej). Liczba miejsc jest ograniczona. 

Szczegółowe informacje o projekcie znajdziecie tutaj: Szkoła w Sąsiedztwie – edycja terenowa

Regulamin projektu dostępny jest tutaj: Regulamin projektu „Szkoła w Sąsiedztwie”

Koordynatorka projektu: Natalia Skoczylas, e-mail: n.skoczylasn@poledialogu.org.pl