Szukamy asystenta / asystentki ds. finansowych!


Obecnie poszukujemy osoby do wsparcia obsługi księgowej i kadrowej poprzez koordynację współpracy z zewnętrznym biurem księgowo-kadrowym i  prowadzenie wewnętrznego obiegu dokumentów.

Kim jesteśmy?

Fundacja Pole Dialogu powstała w 2011 roku, aby wspierać udział obywateli i obywatelek w życiu publicznym oraz tworzyć narzędzia ułatwiające prowadzenie dialogu. Na co dzień pracujemy w trzech obszarach – prowadzimy badania społeczne, projektujemy i realizujemy procesy partycypacyjne oraz wspieramy dialog w sąsiedztwach i instytucjach.

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy niewielkim zespołem, któremu zależy na bliskiej pracy opartej na relacjach i wspólnym poczuciu misji. Chcemy widzieć zmianę w osobach i instytucjach, do których doprowadzają nasze projekty, publikacje i działania. W Polu Dialogu jest dużo przestrzeni na własne pomysły i inicjatywę.

Kogo szukamy?

Obecnie poszukujemy osoby do wsparcia obsługi księgowej i kadrowej poprzez koordynację współpracy z zewnętrznym biurem księgowo-kadrowym i  prowadzenie wewnętrznego obiegu dokumentów.

Mile widziane będzie doświadczenie pracy w podobnych obszarach i na podobnym stanowisku, znajomość świata organizacji społecznych oraz znajomość języków obcych (przede wszystkim angielskiego). Zależy nam również, żeby pracować z osobami, które widzą w dialogu wartość i chcą się w takie działania angażować.

Co oferujemy?

 • Możliwość współtworzenia prawdziwie partycypacyjnej organizacji społecznej i angażujących projektów, które pomagają zmieniać świat na lepszy;
 • Wdrożenie do obowiązków i świata finansów organizacji społecznych;
 • Umowę o pracę (możliwe są też inne formy zatrudnienia);
 • Pracę w wymiarze ½ etatu (20 godzin w tygodniu) – jesteśmy otwarci też na powiększanie liczby godzin przez zajmowanie się działaniami programowymi np. udział w prowadzeniu konsultacji społecznych, warsztatów dla uczniów.
 • Przejrzysty system wynagrodzeń, w którym pod uwagę bierzemy doświadczenie i aktywność w działalności gospodarczej – dla asystentów przedział wynagrodzeń w przeliczaniu na cały etat to 3900-4700 PLN brutto; jeśli Twoje doświadczenie jest większe, to stawka dla młodszych koordynatorów to 4700-6300 PLN brutto.
 • Przyjazne środowisko pracy oraz biuro w centrum na warszawskim Muranowie;
 • Przestrzeń do rozwoju zawodowego i inicjowania własnych działań w ramach działań programowych Fundacji.

Na jakie stanowiska rekrutujemy?

Do zadań osoby na stanowisku asystenta / asystentki ds. finansowych będzie należało:

 • wspieranie koordynatorów w bieżącej obsłudze projektów pod kątem księgowym i formalnym;
 • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów finansowych;
 • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym i kadrowym w zakresie tworzenie sprawozdania finansowego, dekretacji kosztów, obliczania podatków, wystawiania rachunków i list płac;
 • dbanie o archiwizację dokumentacji projektowej;
 • udział w planowaniu budżetu organizacji.

Co dalej?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego (max. 250 słów w formie treści maila) na adres: kontakt@poledialogu.org.pl do 6 maja 2022 roku.

W tytule maila prosimy napisać hasło „rekrutacja”. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę w siedzibie Fundacji. O wynikach rekrutacji poinformujemy wszystkie osoby uczestniczące, dlatego prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

Treść ogłoszenia w pdf do pobrania tutaj.


W CV prosimy o dopisanie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.