Wspieramy dialog, włączamy ludzi.

Narady obywatelskie. Wyjątkowa forma konsultacji społecznych. Rozmowy z osobami zaangażowanymi w narady w Rejowcu Fabrycznym i Opolu Lubelskim

red. Agata Urbanik
Fundacja Pole Dialogu
Warszawa 2016

Odnośnik do ściągnięcia pliku pdf z publikacją "Narady obywatelskie. Wyjątkowa forma konsultacji społecznych" Odnośnik do ściągnięcia pliku epub z publikacją "Narady obywatelskie. Wyjątkowa forma konsultacji społecznych"  Odnośnik do ściągnięcia pliku mobi z publikacją "Narady obywatelskie. Wyjątkowa forma konsultacji społecznych"

W niniejszej broszurze dzielimy się doświadczeniami z realizacji projektu „Narada obywatelska – uczenie przez doświadczenie”. Z zamieszczonych rozmów dowiecie się, na czym polega narada obywatelska, jak można nauczyć się jej przez doświadczenie, jak postrzegają naradę osoby, które podjęły się jej realizacji i co sądzą o niej Burmistrzowie, którzy zaprosili nas do współpracy.

Broszura powstała w projekcie „Narada obywatelska – uczenie przez doświadczenie”, realizowanym w ramach programu Obywatele dla Demokracji, współfiansowanym z Funduszy EOG. Publikacja jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.