Wspieramy dialog, włączamy ludzi.

Zapraszamy: gra dyskusyjna Miasto w dialogu z 3 sektorem


Działasz społecznie? Prowadzisz organizację pozarządową? Zdecyduj, jak ma wyglądać dialog z Urzędem Miasta i dzielnicami. To ostatni moment, żeby włączyć się w proces. Spotkajmy się 13 marca na grze dyskusyjnej Miasto w dialogu z 3 sektorem.


Fundacja Pole Dialogu i Fundacja „Stocznia” prowadzą cykl warsztatów i debat na temat zmiany struktury dialogu m.st. Warszawy z trzecim sektorem. Za nami badanie i warsztaty diagnostyczne na temat funkcjonowania warszawskiej struktury dialogu. Za nami diagnoza funkcjonowania warszawskiej struktury dialogu (wrzesień–paździermik 2016) oraz KOLAB, w trakcie którego osoby reprezentujące cztery grupy: organizacje pozarządowe, administrację samorządową, aktywistów i radnych wypracowały swoje propozycje zmian (listopad–grudzień 2016). Więcej o procesie Miasto w dialogu z 3 sektorem.

Teraz czas na Ciebie. Podczas wydarzenia wypowiesz się na temat najważniejszych dylematów, jakie wyłoniły się podczas procesu. Przy okazji poznasz metodę gry dyskusyjnej, która ułatwia rozmowę na złożone tematy.

Pamiętaj, że wypracowane w całym procesie rozwiązania zaczną obowiązywać w Warszawie od początku 2018 roku. Nie zwlekaj więc i zapisz się na grę. Zapraszamy!

Kiedy?  13 marca (poniedziałek)
Gdzie? Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25
O której? Od 17.00 do 20.30

Program
16.30 – 17.00 Rejestracja
17.00 – 19.30 Gra dyskusyjna
19.30 – 20.00 Poczęstunek i liczenie głosów
20.00 – 20.30 Podsumowanie

Zaczynamy punktualnie o 17.00. Na kilka dni przed wydarzeniem wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają materiały informacyjne, z którymi będą mogły zapoznać się przed grą.

Zarejestruj się już dziś: https://crm.poledialogu.org.pl/formularz/gra

Zapisy trwają do 8 marca, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pytania? Pisz na miastowdialogu@poledialogu.org.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wydarzenie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

 

Przedsięwzięcie jest organizowane przez Fundację Pole Dialogu we współpracy z Fundacją Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” na zlecenie m.st. Warszawy.